Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra Ośrodka

Czcionka:

1. Kierownik:    mgr Agnieszka Murawska-Nikołajuk​   e-mail: a.murawska@mops-krynicamorska.pl

2. Główny Księgowy:   Krystyna Marciniak  e-mail: k.marciniak@mops-krynicamorska.pl
 
3. Pracownik d/s świadczeń rodzinnych:   lic. Katarzyna Borkowska  e-mail:  k.borkowska@mops-krynicamorska.pl
 
4. Pracownik socjalny:  mgr Anna Skowron  e-mail:  a.skowron@mops-krynicamorska.pl
 
5. Asystent rodziny:   lic. Ilona Śledź
 
6. Aspirant pracy socjalnej:  inż. Dorota Iwandowska   email: d.iwandowska@mops-krynicamorska.pl
 
7. Pracownik socjalny: mgr Katarzyna Wota k.wota@mops-krynicamorska.pl
 
8. Opiekunka społeczna:  Urszula Jaszczuk
 
9. Opiekunka społeczna: Małgorzata Zawadzka
 
 
 

 

Zegar

Kalendarium

Maj 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

GKRPA

Bezpieczeństwo seniorów

Wypożyczanie sprzętu dla niepełnosprawnych